MADE IN Warmia & Mazury
  • MADE IN Warmia & Mazury

To 100-stronicowy lifestylowy magazyn, będący wizytówką regionu. Bezpłatne pismo dobrej klasy raz na dwa miesiące trafia z kolejnym numerem do naszych czytelników: ludzi twórczych, ambitnych, poszukujących wartościowych idei i ciekawych Warmii i Mazur. Na łamach magazynu opisaliśmy niemal tysiąc firm, które dostarczają powodów do lokalnej dumy, a także setki postaci, które inspirują nas w biznesie, kulturze, sztuce, modzie, sporcie i swojej oryginalnej pasji.

W MADE IN Warmia & Mazury piszemy o wszystkim tym, co warte poznania w tym regionie. O wyjątkowych miejscach i fascynujących ludziach, którzy odnaleźli tu przestrzeń do działania, kreślą w niej odważne plany, a świat podpatruje ich z zazdrością. O zjawiskach społecznych, którym warto się przyjrzeć i o urokach życia na Warmii i Mazurach.

Bo inspirując się tym wszystkim, chcemy z każdym numerem zarażać pozytywną tożsamością Warmii i Mazur oraz udowadniać, że żyjemy w regionie wyjątkowym – nie tylko ze względu na imponujące jeziora i lasy.

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.