Michelin Polska
  • Michelin Polska
Jesteśmy największym pracodawcą na Warmii i Mazurach. Obecność Grupy Michelin w Polsce to fabryka opon w Olsztynie oraz Dyrekcja Handlowa w Warszawie. Fabryka w Olsztynie zatrudnia ponad 5000 pracowników i jest jedną z największych fabryk Grupy Michelin na świecie. W Olsztynie produkowane są opony osobowe, dostawcze, ciężarowe i rolnicze a także formy do wyrobu opon oraz kordy i mieszanki gumowe. Michelin Polska posiada też własne Centrum Testów oraz Centrum Logistyczne.
 
W Dyrekcji Handlowej w Warszawie zatrudnionych jest ponad 100 pracowników  w obszarze sprzedaży, dystrybucji, marketingu, i komunikacji.
 
Grupa Michelin, której częścią jest Michelin Polska jest liderem technologicznym światowej branży opon. Firma produkuje, sprzedaje i promuje produkty, usługi oraz serwisy w dziedzinie mobilności. Michelin posiada w swojej ofercie opony do samochodów osobowych, ciężarowych, sprzętu rolniczego i budowlanego, samolotów, motocykli i rowerów, a także przewodniki, mapy i usługi digitalowe.
 
Siedzibą Grupy Michelin jest Clermont-Ferrand we Francji. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 132 500 tys. osób i jest obecna w 177 krajach. Michelin posiada 121 fabryk na całym świecie.
Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.