Piotr Sokół
Dyrektor Personalny Michelin Polska Sp. z o.o.
Piotr Sokół
Dyrektor Personalny Michelin Polska Sp. z o.o.

Pracę w olsztyńskiej fabryce rozpoczął ponad 20 lat temu, jako stażysta w Serwisie Personalnym. W swojej karierze zawodowej w Michelin zajmował wiele stanowisk, przez lata związany z Serwisem Bezpieczeństwa, zdobywał doświadczenie także w innych krajach. Dziś to Dyrektor Personalny z sercem dbającym o bezpieczeństwo pracowników.

2024-05-16

Rozpoczęcie konferencji.
  • 10:00 - 10:15
  • 15 min

Konferencję "Wszyscy jesteśmy RównieWażni" otworzą:

Na dobry początek, czyli pakiet startowy maratonu różnorodności.
  • 10:15 - 11:05
  • 50 min

Mówi się, że nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku. DEI to nie trend, a standard. W przeciwieństwie do trendów pozostanie z nami przez kolejne dekady. Warto zatem przygotować się na maraton, a nie sprint. Oznacza to budowanie przemyślanej długofalowej strategii spójnej z misją i wartościami organizacji. Jednak każda droga ku DEI powinna zacząć się od pakietu startowego, który pomoże wybrać „trasę” najlepszą dla organizacji, mapę z punktami kontrolnymi i zapewni sukces na przysłowiowej mecie. Co powinno się w nim znaleźć? O tym porozmawiamy z naszymi panelistami.

Moderatorka panelu: Paulina Gadowska-Grażul

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.